O výrobci Wangye

Zhejiang TaiZhou Wangye Power co., Ltd. byla založena v roce 1999. Společnost leží na pláži u malebného východního oceánu. Je jedním z leadrů mezi společnostmi v Číně na výrobu skútrů a motorů pro skútry v provincii Zhejiang. Vyrábí kvalitní produkty nejvyšší jakosti, které zahrnují skútry a motory pro skútry. Disponuje moderními výrobními linkami pro zajištění nejvyšší kvality výroby skútrů a motorů pro skútry, a to konkrétně jak linkami na jejich výrobu a montáž tak i linkami na lakování. Vlastní také moderní vývojové centrum, testovací zařízení se strojní laboratoří, CAD/CAM centrum pro počítačové návrhy, vývojové centrum technologií vozidel, mnoho nejmodernějších dynamometrů pro testování motorů a dalších celků a také disponuje samostatným speciálním oddělením pro měření emisí.

Společnost uvedla na trh 6 sérií skútrů, celkem cca 140 typů skútrů a motocyklů a 10 typů motorů. Exkluzivní modely jako například EiVISSA nebo HUASHAO dosáhly mimořádných úspěchů. Výrobky jsou velmi populární především pro jejich vynikající kvalitu, moderním design a vysoký výkon. Své výrobky velmi úspěšně prodává a také poskytuje kvalitní poprodejní servis jak v pevninské části Číny, tak vyváží produkty do Ameriky, Velké Británie, Mexika a dalších cca 100 zemí po celém světě.

         WANGYE si zakládá na stabilní kvalitě svých výrobků. Za vysoce nadstandardní produkty získala ocenění "China light industry products quality trustworthy enterprises", dále "Customer satisfaction brand", dále ocenění "Chinese well-known trademark", a motory od Wangye "Chinese Mianjian products".

Společnost má certifikace ISO9001:2008, ISO14001:2004, EPA, E-MARK. WANGYE je také zařazena mezi top 50 společností v TAIZHOU, top 10 společností v HUANGYAN, má rating AAA, v Zhejiang provincii je proslulá jako výrobce velmi kvalitních výrobků, je ukázkovým výrobcem pro "Zhejiang patent". Je zařazena mezi TOP 50 mezinárodně konkurenceschopných privátních společností v Číně.

         Posláním Wangye je vytvářet hodnotu pro zákazníky, příležitost pro zaměstnance, harmonickou společnost a silnou lidskou budoucnost. I nadále zohledňovat výrobní a servisní požadavky zákazníků, soustředit se na  strategické body řízení společnosti, nové technologie a rozvoj společnosti, vše v přímém propojení s výrobou. Zároveň pečlivě dbát na efektivní nákladovost a transport zboží pro obchodní partnery na celém světě.

Mosqito 125 ccm

Skútr Mosqito 125ccm je krásný retro skútr, který musí mít doma každý milovník retro stylu. Tento skútr plní již EURO 4. Má led přední a zadní blinkry. Zadní světlo led. Skútr má rovnou podlahu, takže ideální do města na převážení nákupu mezi nohama. Díky vyzkoušenému motoru o objemu 125 ccm se stane Vaším elegantním a úsporným pomocníkem a společníkem do města. Spotřeba je kolem 3l / 100km což je velmi ekonomické. Elektrické startování v případě nouze možno použít i nožní startování. Díky nízké hmotnosti je velmi dobře ovladatelný. 

Připravujeme !

Apache 125 ccm

Skútr Apache 125ccm je sportovní skútr. Elektrické startování a možnost i nožního startování je samozřejmostí. Lehký skútr ideální pro jízdu po městě nebo na delší vyjížďky. Tento skútr je ideální i pro ženy díky jeho nízké hmotnosti a výborné ovladatelnosti. Kvalitní lakované plasty. Díky obsahu 125 ccm nabízí tento scooter svižný start a rychlou jízdu. Homologováno pro 2 osoby. V základní ceně rovněž zadní kufr / box na zámek v barvě stroje. Díky vyzkoušenému motoru o objemu 125 ccm se stane Vaším úsporným pomocníkem a společníkem do města. Spotřeba je kolem 3l / 100km což je velmi ekonomické. 

 

32.900 Kč s DPH

Navajo 125 ccm

Skútr Navajo 125ccm je moderní velký skútr, který má 13" kola díky kterým je řízení přesnější. Skútr má rovnou podlahu, takže ideální do města na převážení nákupu mezi nohama. Díky vyzkoušenému motoru o objemu 125 ccm se stane Vaším úsporným pomocníkem a společníkem do města. Spotřeba je kolem 3l / 100km což je velmi ekonomické. Elektrické startování v případě nouze možno použít i nožní startování. Díky nízké hmotnosti je velmi dobře ovladatelný. V základní ceně rovněž zadní kufr / box na zámek v barvě stroje.

32.900 Kč s DPH

Pizza 125 ccm

Skútr Pizza 125 ccm je moderní velký skútr, který má 13" kola, díky kterým je řízení přesnější. Skútr má rovnou podlahu, takže ideální do města na převážení nákupu mezi nohama. Díky vyzkoušenému motoru o objemu 125 ccm se stane Vaším úsporným pomocníkem a společníkem do města. Spotřeba je kolem 3l / 100km což je velmi ekonomické. Elektrické startování v případě nouze možno použít i nožní startování. Díky nízké hmotnosti je velmi dobře ovladatelný. Stroj je konstruován pro jednoho. Místo zadního prostoru pro spolujezdce je velký box, který je dostatečně velký na převoz pizzy, jídla nebo nářadí. Skútr se tak může stát Vaším pomocníkem i k práci, kde je potřeba být obratný a rychlý ve městě a zároveň potřebujete větší "brašnu" na věci. Rozměry zadního boxu 65 x 65 x 40 cm.

 

40.900 Kč s DPH

Autorizované prodejny a servisy S-4

Najdete nás také zde