O výrobci realway

Založena roku 1988,ChongqingHuansongIndustries, společnost s.r.o.,značně rozšířena sérií fúzí a akvizicí v roce 2003. Hisun, jak je obvykle nazývána, je soukromá společnost tvořená devíti dceřinými společnostmi, které zahrnují ChongqingHuansong Technology Industries Co., Ltd., ChongqingHuansongSyton IMP&EXP.Co., Ltd., ChongqingHuansongMotorcycle Sales Co., Ltd., atd. Jako skupina, Hisun nyní vlastní více než 150 akrů půdy, miliardy v aktivech a více než 2.500 zaměstnanců.

Společnost Hisunse zavázala k vysoce kvalitním posunům ve výrobě terénních vozidel (ATV) / užitkových vozidel (UTV) a motocyklů. S přísným systémem řízení jakosti a v souladu s QMS standardy, získala společnost Hisun národní a celosvětové certifikace jako CCC, COP, E3,EPA a E-mark. Produkce společnosti nyní dosáhla každoroční výrobní kapacity 100,000 terénních vozidel / užitkových vozidel a 2,000,000 motocyklů / motorů. Výrobky jsou distribuovány do Severní Ameriky, Jižní Ameriky, Evropy, Afriky, na Blízky a dalších zemí po celém světě. SpolečnostHisun rovněž spolupracuje s četnými mezinárodními a velmi známými poradenskými firmami. Tato spolupráce společně s kreativní marketingovou strategií a výborným prodejním servisem produkuje nejmodernější stroje, které převyšují mezinárodní standardy.

 

Společnost Hisun obstála ve zkoušce časem a získala si tak důvěru mnoha zákazníků po celém světě díky kvalitním a inovativním produktům. Závazek společnosti Hisun k inovacím upevnil své místo jako předního výrobce i pro nadcházející roky.

Cepová sekačka S4

Cepová sekačka při sekání drtí vegetaci - porost na drobné kousky. Ty se většinou nechávají na posečené ploše, jako hnojivo. Cepové sekačky jsou vynikající nástroj pro rekultivaci zarostlých divokých ploch, ploch zarostlých bodláčím, velkých travnatých ploch atd. Tato sekačka učiní z Vaší čtyřkolky profesionální zemědělský stroj. Posekat Hektary trávy nyní bude snadné a rychlé. Závěsná sekačka za čtyřkolky s vlastním benzinovým Honda motorem. Výkon je 13 koňských sil, což je maximálně dostačující na sekání jakýchkoli ploch. Nastavení výšky sekání od 20 do 200 mm. Připojení k jakémukoliv tažnému zařízení s koulí o průměru 50 mm. Samozřejmostí jsou zadní ochranné rámy pro zajištění bezpečnosti při sekání. Možnost výměny koncových břitů podle typu sekaného prostu. CERTIFIKÁT CE.


 61.900 Kč s DPH

Rypadlo za čtyřkolku S4

Profesionální hydraulické rypadlo / nakladač S4 za čtyřkolku. Rypadlo je určeno pro malé výkopy, ale i jako pomocník na zahradách. Rypadlo má vlastní motor o výkonu 9 koňských sil. Manévrovatelnost lžíce je 120 stupňů s maximální hloubkou výkopu 210 cm. Obsluha lžíce od sedadla operátora, které je odpružené. Rypadlo má 4 ovládací páky. Ovládá se jimi natáčení celého ramene do stran, celé rameno, v půli a samozřejmě ovládaní samotné lžíce. Rypadlo má v případě přepravy kola vzadu a jehly jsou vertikálně připojené a zajištěné čepy. Připojení rypadla pro přepravu je přes EU 50 mm. Pro práci se poté kola dají dozadu a jehly se připojí dopředu.


 118.900 Kč s DPH

Sypač za čtyřkolku SP31501

Velice kvalitní profesionální sypač na velké plochy. Posypový materiál: štěrk, písek, sůl, hnojivo, osivo apod. Ideální pokud není k dispozici velký sypač s náhonem PTO (trakory).Sypač SP1501 se připojuje přes zadní tažné zařízení - 50 mm kouli. Pohyb sypacího disku obstarává rozvodová skříň na spodní ose kol. Sypač lze také použít pro hnojení nebo setí pole nebo zahrad.


 14.900 Kč s DPH

Autorizované prodejny a servisy S-4

Najdete nás také zde