O výrobci Liya moto

Naše moto je posílit a rozšířit trh.

Společnost byla založena v roce 1999. Zhejjang Liya Vehicle společnost s.r.o. se specializuje na offroadové motorové sportovní stroje, terénní motorky a mini motorky. S osmiletými zkušenostmi, moderním vybavením a zručnými pracovníky prodáváme naše produkty celosvětově. Náš tým inženýrů a techniků, kteří jsou zároveň motocyklovými milovníky, nabízí plný rozsah technologických služeb ohledně motocyklů. 

Společnost se věnuje prodeji kvalitních produktů k zajištění spokojenosti zákazníků. Mimo jiné naše přísná měřítka na kontrolu postupů zaručuje naši stabilitu a kvalitu. Do této chvíle jsme obdrželi certifikace CE 98/37/EC&89/336/EEC, ISO9001:2000, WMI atd. Konkurenceschopná cena, excelentní servis, okamžité doručení a silný energetický výkon – to vše nám zaručilo dobrou pověst mezi zákazníky na trhu.  

Těšíme se z dlouholetých týmových vztahů se všemi společnostmi na celém světě.

BULL SUPER STYLE 110

Dětská čtyřkolka BULL SUPERSTYLE 110 ccm je ideální čtyřkolkou pro naše nejmenší. Tato dětská čtyřkolka má vzhled jako velká pracovní čtyřkolka. Čtyřkolka má jednu rychlo dopředu, neutrál a zpátečku. Motor je vzduchem chlazení s rozběhovou spojkou. Tyto stroje jsou vyráběny přímo nám na zakázku. Čtyřkolka má zpevněný rám, přední a zadní kotoučové hydraulické brzdy, elektrické startování. Jelikož je to čtyřkolka pro naše nejmenší, tak ke čtyřkolce je i dálkový ovladač. Pomocí dálkového ovladače můžete čtyřkolku vypnout a nebo také znovu nastartovat. Na plynové rukojeti se může také štelovat doraz plynu, což má za následek menší rychlost. Stroj je postavený na 7" kolech.

 

 19.890 Kč s DPH

Nitro superstyle 110

Dětská čtyřkolka NITRO SUPERSTYLE 110 ccm je ideální čtyřkolkou pro naše nejmenší. Tato dětská čtyřkolka má vzhled jako velká sportovní čtyřkolka. Čtyřkolka má jednu rychlo dopředu, neutrál a zpátečku. Motor je vzduchem chlazení s rozběhovou spojkou. Tyto stroje jsou vyráběny přímo nám na zakázku. Čtyřkolka má zpevněný rám, přední a zadní kotoučové hydraulické brzdy, elektrické startování. Jelikož je to čtyřkolka pro naše nejmenší, tak ke čtyřkolce je i dálkový ovladač. Pomocí dálkového ovladače můžete čtyřkolku vypnout a nebo také znovu nastartovat. Na plynové rukojeti se může také štelovat doraz plynu, což má za následek menší rychlost. Stroj je postavený na 7" kolech.

 

 19.890 Kč s DPH

Autorizované prodejny a servisy S-4

Najdete nás také zde