O výrobci Feishen

Sídlí v Yongkangu - Zhejiangu -  známém průmyslovém městě Číny. Jedná se o národní top technologickou společnost. Tato společnost je svým výrobním sortimentem velmi rozsáhlá, mimo jiné vyrábí čtyřkolky a UTV, elektrická volnočasová vozidla, rehabilitační vozy pro staré a handicapované lidi, elektromobily a zároveň se soustřeďuje na ekologický průmysl. 

Společnost Feishen Group má v portfoliu divize FeishenIndustry, YichunShares, Bangchen Industry&Trade, American JCL Corporation. Tato společnost byla založena v roce 2000 a během vývoje dosáhla roční výrobní kapacity 2 miliony vozidel (při více než 100 modelech).  Jedná se o největší výzkumnou, vývojovou, výrobní a vývozní základnu pro rekreační elektrická vozidla a léčebná rehabilitační vozidla v Číně. Společnost Feishen již prodala své výrobky do více než 50 zemí a regionů v Evropě, Americe, Asii, atd. Navíc YichunShares a Bangchen Industry&Trade jsou základem výzkumu speciální aut, fotovoltaických solárních produktů a nízkootáčkových elektrických automobilů ve spolupráci se Zhejiangskou univerzitou, Zhejiangskou technologickou universitou a dalšími známými univerzitami. V současné době společnost tvoří především tři typická odvětví pro Feishen Group. První je elektrický automobilový průmysl, reprezentovaný rekreačními elektrickými auty a orientovaný na nízkootáčkové elektrické automobily. Dále pak zdravotnický průmysl se zaměřením na pomocné vozy, zdravotní a lékařské vozy. V neposlední řadě i nový energetický průmysl se zaměřením na využití a rozvoj fotovoltaických článků, měničů a fotovoltaické integrity. 

Pokrytím plochy 300.000 metrů čtverečních a s hmotným majetkem přesahujícím  1 bilion RMB, roční hodnotou produkce 1,5 bilionu RMB a díky 50 patentům na vynálezy a užitkové modely, patří společnost mezi nejznámější obchodní a vývozní značky v Zhejiangu. Je zařazena mezi nejlepšími společnostmi v Jinhua a zároveň se společnost řadí i mezi top 100 podniků v Jinhue a drží si přední místo mezi společnostmi pro export produktů, kontrolu a dohled v provincii Zhejiang.

Díky pracovnímu stylu ve smyslu "udržujeme podnikavé, inovativní a praktické" společnost Feishen Group neustále rozšiřuje, inovuje a vytváří nové a speciální produkty, vyvíjí produkty se "zelenou čistou energií" jako její vlastní cíl,  podporuje technologické inovace, které slouží celé společnosti.

Společnost Feishen se věnuje dobývání nových možností v rámci technologií.

"Vybojovat zelenou budoucnost, společnost Feishen k tomu vede svět"

Delta Force D300 4WD

Delta Force D300 je poháněný jednoválcovým vodou chlazeným motorem. Jedná se o vyzkoušený stroj, který má oddělený motor a převodovku. Stroj má automatický sytič, který zajišťuje velmi pohodlné startování. Nejlepší poměr cena výkon. Ideální pomocník na lehkou práci. Díky variátoru velmi pohodlná jízda. Výkon motoru je pomocí kardanových hřídelý přenášen na hnaná kola (2WD nebo 4WD). Veškeré kardanové a převodové skříně jsou maximálně utěsněny a odvětrávány tak, aby se uvnitř nezanášel převodový olej. Převod H je převod do rychlosti. Převod L je převod redukovaný do pomala, který  je ideální pro práci na tahání dřeva z lesa, přívěsů atp.. Převod R, který zajistí pohodlné couvání. U všech těchto převodů lze využít 2WD nebo 4WD. 4WD je za klidného stavu stroje elektronicky připojeno. Elektronické je i startování. Celkovému vzhledu stroje dominuje přední a zadní rám. Tyto rámy dokonale chrání plasty a světla proti poškození. Tachometr je digitální a ukazuje vše co je pro řidiče důležité. Ukazuje maximálně informací, aby měl řidič vždy maximální přehled o stroji. Rychlost, otáčky, benzín, světla atp., zařazení 4x4, stav paliva. Tento stroj má v základní ceně tažnou kouli, naviják.

 

 89.990 Kč s DPH

Autorizované prodejny a servisy S-4

Najdete nás také zde