O výrobci EGL MOTO

„Kvalita je duší podniku, profesionalita jeho budoucností,servis vývojovou základnou a spokojenost klientů nejvyšší prioritou.“ Přívrženec této obchodní víry, EGL MOTOR (YONGKANG EAGLE MOTOR CO., LTD) mířil dopředu všemi směry od malých motocyklových součástek až ke zkušenému výrobci díky výborné pověsti doma i v zahraničí.

EGL využívá nashromážděné odborné znalosti a zkušenosti k rozšíření průmyslové výroby, zaměřuje se na poptávku na trhu a včas reaguje na změny na trhu.

V roce 1999 byla společnost úspěšně rozšířena o sportovní potřeby pro volný čas, zahrnující skútry (elektrické, na plyn), a kola, která vytvářela na základě pětiletého střádání zkušeností s jednotlivými součástkami. Naše výrobky byly v té době velmi dobře přijaty, posunuly nás na mezinárodní scénu a získaly mnoho věrných zákazníků v zámoří. Náš druhý zlomový bod nastal v roce 2003 – zahájili jsme výrobu prvního ATV modelu a uvedli na trh značku EGL MOTOR. Od té doby jsme představili mnoho Sino-Hero sérií, Mad Max sérií, Super Madix sérií a elektrických ATV. Dále následovala série Wolf, konkrétně v roce 2005, 2009, 2015 a 2016. Tempo pokroku nikdy neskončí díky neustálému výzkumu a novým produktům

Aby bylo možné lépe prozkoumat světový trh, EGL To betterexploreworld market, EGL se často účastní různých událostí na různých výstavách, například Canton fair, německý INTERMONT, italská výstava EICMA atd.Jsme si vědomi významu jednotlivých mezinárodních osvědčení a ocenění a obdrželi jsme jeden z prvních čestných titulů Čínské společnosti – EEC Certifikát v roce 2005 a EPA certifikát v roce 2014.  

S certifikáty Having CE, EEC, EPA, ISO 9001 jako pevnými svědectvími o našich kvalitách, stále plně chápeme vysoké nároky a požadavky a naše vysoce výkonné produkty mluví za vše. Moreover, EGL aktivně rozvíjí čínský průmysl se zaměřením na čtyřkolky. Po čtyřech letech trvalého úsilí a lobování za podporu vlády, rok 2012 konečně znamenal založení a účast na nejvyšší profesionální soutěži čtyřkolek v Číně. Tato soutěž je pořádána pravidelně každý rok.Společnost EGL se postupně zúčastnila i dalších sponzorovaných závodů čtyřkolek na různých úrovních, získala velké množství cen. Dosahujeme stále lepších výsledků a těšíme se přízni závodníků i médií.

Společnost EGL přisuzuje veškerá ocenění soudržnosti a podnikavosti mezi našimi členy. EGL provádí  pravidelné celkové analýzy trhu s cílem upravit strategii podle potřeb cílového zákazníka i díky senior oddělení R&D. EGL navrhuje inovativní modely k vytvoření odlišných produktů s vysokou kvalitou díky zkušenostem techniků a pracovníků. Společnost plně využívá nejpokročilejší výrobní haly a efektivně tak plní požadavky zákazníků a jejich objednávky i díky dohledu inspekčního oddělení. Veškeré stroje prochází náročným testováním, dokážeme se postarat o jednotlivé zájmy každého jednotlivého klienta.

Kvalita je naší kulturou a naším cílem je stát se v Číně zavedenou značkou.. EGL společnost nikdy neusne na vavřínech a společnost nikdy nepřestaneme dělat další pokroky. Díky kvalitnějším a komplexnějším službám a bohatým výrobkům máme konkurenční výhodu nad našimi soupeři.  

MAD MAX 250 ccm / 300 ccm

Mad Max 250 ccm / 300 ccm je poháněný jednoválcovým motorem o výkonu 11,5 kW / 22 kW. Jedná se o sportovní stroj s dlouhým a pohodlným sedlem. Oba motory jsou vodou chlazené. Kvalitní tlumiče a závodní pneumatiky dělají z tohoto stroje výborného společníka do terénu. Čtyřkolka má pevnou zadní osu, která je poháněna řetězem. Manuální převodovka se zpátečkou. Zadní světlo a i blinkry jsou diodové. Nerezový výfuk, který stroj dodá pěkný zvuk.

 

 88.900 / 98.900 Kč s DPH

X3 250 ccm

X3 250 ccm je poháněná jednoválcovým motorem o výkonu 11,5 kW. Jedná se o sportovní stroj, který díky své váze a menším rozměrů je v terénu opravdu obratný. Motor je vodou chlazený. Kvalitní tlumiče a drapákové pneumatiky dělají z tohoto stroje výborného společníka do terénu. Čtyřkolka má pevnou zadní osu, která je poháněna řetězem. Manuální převodovka se zpátečkou. Stroj je homologovaný pro dvě osoby, ale pro druhého zde moc místa nehledejte. Digitální tachometr je samozřejmostí. 

 

 74.900 Kč s DPH

Hardworker 250 ccm

Hardworker 250 ccm je poháněná jednoválcovým motorem o výkonu 11,5 kW. Jedná se o sportovně pracovní stroj, který díky své váze a menším rozměrů je v terénu opravdu obratnýMotor je vodou chlazený. Kvalitní tlumiče a drapákové pneumatiky dělají z tohoto stroje výborného společníka do terénu. Čtyřkolka má pevnou zadní osu, která je poháněna řetězem. Manuální převodovka se zpátečkou. Stroj je homologovaný pro dvě osoby, ale pro druhého zde moc místa nehledejte. Digitální tachometr je samozřejmostí. Díky přednímu a zadnímu nosič lze tento stroj ideálně využít k menší práci.

   

 69.900 Kč s DPH

Autorizované prodejny a servisy S-4

Najdete nás také zde